Hledat

Anketa

Zúčastníte se jako divák olympiády v Hradubicích?
 

TOPlist

Město Hradubice nechalo po delší době sundat staré cedule s názvem Pardubice a Hradec Králové a nahradilo je novými s nápisem Hradubice. Město Hradubice se omlouvá všem návštěvníkům města, kteří se tak více jak měsíc domnívali, že jsou v Hradci Králové nebo v Pardubicích. Věříme, že nové cedule povedou k lepšímu uvědomnění občanů, kde vlastně jsou. Na fotografii je zachycen vjezd do Hradubic jih od Chrudimi. Fotografie se zvětší po kliknutí na ni.

Město Hradubice v současné době staví sedmipatrový bytový dům. Jednotlivé bytové jednotky budou nabídnuty občanům nebo firmám k prodeji. Zaváděcí cena bytové jednotky se bude pohybovat kolem desetikoruny. O prodeji budete včas informováni na těchto stránkách.

Hradubice vznikly spojením dvou velkých měst Východních Čech. Spojení si klade za cíl dát dohromady to nejlepší ze Severního a Jižního města. Nyní nepřipouštíme nevraživost mezi severem a jihem, patří do jednoho celku. Přisprostlé zprávy od návštěvníků města Hradubice budou proto bez dalšího upozorňování mazány. Těšíme se na slušné zprávy a připomínky, které obohatí život v městě Hradubice.

Zastupitelstvo města na poslední chvíli rozhodlo ještě o jedné změně v přejmenování hlavních nádraží v Hradubicích. Hlavní nádraží v Severním Městě se přejmenuje na „Hradubice Sever hl. n.“ a nádraží v Jižním městě se přejmenuje na „Hradubice Jih hl. n.“. Zastupitelstvo tak reaguje na četné náměty občanů Hradubic, kteří se odvolávali na ztrátu identity města s názvem hlavního nádraží „Jih hl. n.“ a „Sever hl. n.“.

Hradubice jsou rozděleny do dvou základních celků: Severní Město (bývalý Hradec Králové a přilehlé vesnice) a Jižní Město (bývalé Pardubice a přilehlé vesnice)

More Articles...