Hledat

Anketa

Zúčastníte se jako divák olympiády v Hradubicích?
 

TOPlist

Po dlouhých jednání město Hradubice přistoupilo k prodeji (resp. pronájmu) pozemků ve městě. Prví pozemky našli již své majitele. Fikcí je přirozeně prodej reálných pozemků, nicméně skutečností je, že můžete koupit velice netradiční reklamu na tomto webu. Reklama spočívá v tom, že Váš banner bude zobrazen na vybrané pozici v mapě. Mama města Hradubic se zobrazí po kliknutí na "Pozemky" (též v hlavním menu). Na mapě si stačí vybrat pozemek, který se Vám líbí nejvíce (pokud je prázdný) - na mapě vidíte neskutečné hranice města na skutečné mapě Hradce Králové, Pardubic a okolí. Tak co - kde sídlí Vaše firma nebo kde bydlíte? Je Váš pozemek ještě volný? Budete to Vy, kteří obsadíte tu nejlukrativnější oblast v Hradubicích. Pozemky se prodávají v systému Aukro zde:  Mrkněte se na bližší informace a mapu zde.

A je to tady. Dostává se nám do ruky mapa trasy hradubického metra, linka A.

První vlašťovky. Že bude v městě Hradubice, jako ve druhém městě v ČR, metro, už je potvrzeno. Stavět se začne coby dup. Metro bude vedle Českých drah integrovat městskou hromadnou dopravu v Hradubicích. DPMHK a DPMP tak spojí HID (Hradubická integrovaná doprava). V metru bude platit tarif VIDIS pro přepravu cestujících v Hradubicích a blízkém okolí. První trasa, trasa A, která se bude brzy stavět, bude spojovat Nádraží Sever a Nádraží Jih, Univerzity severní a jižní části města, dále hlavní historická centra. Přibližně u prostřed dráhy bude stanice metra, odkud bude možno přestoupit na stanici maglev (již brzy v Hradubicích zabezpečí HT - Hugo Transport).
Jednotlivé zastávky metra A: Nádraží Sever - Staré Město - Heyrovského Univerzita - Palachova - Golf - Vysoká - Bukovina (Maglev) - Dříteč - Němčice - Ráby - Staré Hradiště - Polabinská Univerzita - Zelené Město - Nádraží Jih.

Mnozí jste do dnešního dne možná nevěděli, kde vlastně bydlíte. Dnes je pravda na povrchu. Podívejte se na nejnovější územní členění Hradubic. Najděte se - ve které z 26ti městských čtvrtí bydlíte? Kde studujete? Kde pracujete? Kam chodíte za zábavou? (Mapa se zvětší po kliknutí na ni.)

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Pro labužníky zeměpisu, kteří zatím marně v atlasech hledají mapu města Hradubice, protože mapáci jsou pomalí, tu jednu máme. Město Hradubice leží v Hradubickém kraji (součást jednoho z 13ti českých krajů), východně od Prahy. (Mapa se zvětší po kliknutí na ni.)

More Articles...